farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Source
id: Sumber
