farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Url
is: Vefslóð
