farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan
