farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Url
mn: Хаяг
