farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: ID
ne: परिचय

en: Source
ne: स्रोत
