farmOS Custom Map Layers (1.2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Source
th: แหล่งที่มา
