farmOS Maple (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Quantity
da: Mængde

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Notes
da: Noter

en: Units
da: Enheder

en: Completed
da: Gennemført
