farmOS Maple (2.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Quantity
ja: 数量

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Notes
ja: ノート

en: Units
ja: 単位

en: Completed
ja: 完了
