farmOS Maple (2.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Quantity
pl: Ilość

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Notes
pl: Notatki

en: Units
pl: Jednostki

en: Completed
pl: Zakończone
