farmOS Maple (2.1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Quantity
ru: Количество

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Notes
ru: Примечания

en: Units
ru: Единицы

en: Completed
ru: Завершено
