farmOS Maple (2.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Quantity
th: จำนวน

en: Date
th: วันที่

en: Units
th: หน่วย

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
