farmOS Maple (2.1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Quantity
tr: Miktar

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Notes
tr: Notlar

en: Units
tr: Birimler

en: Completed
tr: Tamamlandı
