farmOS Maple (2.1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Value
de: Wert

en: Quantity
de: Anzahl

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Notes
de: Hinweise

en: Units
de: Einheiten

en: Completed
de: Abgeschlossen
