farmOS Maple (2.1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Quantity
fi: Määrä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Completed
fi: Valmis
