farmOS Maple (2.1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ
