farmOS Maple (2.1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Notes
mr: टिप्पणी
