farmOS Maple (2.1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Quantity
et: Kogus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Units
et: Ühikud

en: Completed
et: Lõpetatud
