farmOS Maple (2.1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Completed
eu: Osatuta
