farmOS Maple (2.1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Quantity
it: Quantità

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Notes
it: Note

en: Units
it: Unità

en: Completed
it: Completato
