farmOS Maple (2.1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Notes
oc: Nòtas

en: Units
oc: Unitats
