farmOS Project Plan (1.1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: Name
hy: Անուն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
