farmOS Project Plan (1.1.1) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: more
nl: meer

en: Action
nl: Actie

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Projects
nl: Projecten

en: Name
nl: Naam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Location
nl: Locatie

en: Desc
nl: Aflopend

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Goal
nl: Doel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Assets
nl: Bedrijfsmiddelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Asc
nl: Oplopend

en: Planned
nl: Gepland

en: Archived projects
nl: Gearchiveerde projecten

en: Log type
nl: Logboektype

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: No logs found.
nl: Geen logs gevonden.

en: Log name
nl: Lognaam

en: Log category
nl: Logcategorie

en: Is movement
nl: Is verplaatsing
