farmOS Project Plan (1.1.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: more
oc: mai

en: Action
oc: Accion

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Logs
oc: Jornals

en: Name
oc: Nom

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Location
oc: Emplaçament

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Archived
oc: Archivat

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Master
oc: Maître
