farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: more
ne: धेरै

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Location
ne: स्थान
