Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Default values
am: ነባሪ እሴቶች

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት

en: Widget type machine name
am: የቅፅ መሙሊያ ዓይነት የማሽን ስም
