Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
