Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Template
be: Шаблон

en: Hidden
be: Схаваць

en: Workflow
be: Плын працы

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Select
be: Выбраць

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Text area
be: Тэкставая вобласць

en: Form
be: Форма

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Datetime
be: Дата/час

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: Widget type machine name
be: Машынная назва тыпа віджэта
