Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Text area
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
