Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Field ID
ca: ID del camp

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Template
ca: Plantilla

en: Hidden
ca: Ocult

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Units
ca: Unitats

en: Templates
ca: Plantilles

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Form
ca: Formulari

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Field description
ca: Descripció del camp

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Hide label
ca: Amaga l'etiqueta

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: No fields.
ca: No hi ha camps.

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Widget type machine name
ca: Nom màquina del tipus de giny
