Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
