Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Quantity
et: Kogus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Field ID
et: Välja ID

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Template
et: Mall

en: Hidden
et: Peidetud

en: Workflow
et: Töövoog

en: Units
et: Ühikud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Select
et: Vali

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Add field
et: Lisa väli

en: Text area
et: Tekstiala

en: Form
et: Vorm

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Bundle
et: kogum

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Widget type machine name
et: Muutmisvidina tüübi masinnimi
