Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Log
fi: Loki

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Quantity
fi: Määrä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Region
fi: Alue

en: Field ID
fi: Kentän ID

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Select
fi: Valitse

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Text area
fi: Tekstialue

en: Form
fi: Kaavake

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Bundle
fi: Paketti

en: Field label
fi: Kentän nimi

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Hide label
fi: Piilota otsikko

en: An autocomplete text field.
fi: Autocomplete tekstikenttä.

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: No fields.
fi: Ei kenttiä.

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi

en: Widget type machine name
fi: Asetustyökalun koneluettava nimi
