Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Widget type machine name
hy: Վիդջեթի տեսակի մեքենայական անվանումը
