Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Enabled
is: Virkt

en: Quantity
is: Magn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Multiple
is: Margir

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Fields
is: Svæði

en: Template
is: Sniðmát

en: Hidden
is: Falið

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
