Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Add field
ka: ველის დამატება
