Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Form
lt: Forma

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Widget type machine name
lt: Valdiklio tipo mašinoms suprantamas pavadinimas
