Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Quantity
lv: Skaits

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Units
lv: Vienības

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Form
lv: Forma

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
