Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
