Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
