Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Hidden
ps: پټ

en: Select
ps: غوره

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: Text area
ps: متن ځای

en: Bundle
ps: بنډل
