Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Fields
se: Giettit
