Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës
