Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Hidden
az: Gizli

en: Workflow
az: İş axını

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Select
az: Seçin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Text area
az: Mətn sahəsi

en: Form
az: Forma

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundle
az: Paket

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
