Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Multiple
ur: متعدد

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Default values
ur: طے شدہ اقدار

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
