Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Quantity
af: Aantal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Field settings
af: Veldverstellings
