Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Hidden
br: Kuzhet
