Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
