Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Fields
cy: Meysydd

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Select
cy: Dewis

en: Add field
cy: Ychwanegu maes

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
