Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Log
eo: Loglibro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Bundle
eo: Fasko

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento

en: Widget type machine name
eo: Maŝinnomo de speco de fenestraĵo
