Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Text area
eu: Testu eremua

en: Form
eu: Formularioa

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak

en: Hide label
eu: Etiqueta ezkutatu

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
